EMOCJONUJĄCY WEEKEND DRUŻYN AKADEMII!

Po długiej przerwie wracają rozgrywki młodzieżowe, w których uczestniczą nasze zespoły. Brakowało nam rywalizacji i towarzyszącym jej emocjom a jak dobrze wiemy rywalizacja na boisku jeszcze mocniej wzmacnia rozwój piłkarski naszych zawodniczek. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę nasze zawodniczki będą miały okazję rywalizować z rówieśniczkami oraz rówieśnikami zarówno na poziomie okręgowym jak i ogólnoposlkim. Co przed nami?

DOLNOŚLĄSKA LIGA ORLICZEK – Świdnica, 24.04.2021

Niezwykłe emocje towarzyszyć będą pierwszemu w tym roku turniejowi Wojewódzkiej Ligi Orliczek. Nasze piłkarki udadzą się w sobotnie przedpołudnie do Świdnicy, gdzie zmierzą się z następującymi zespołami:

ŻAP Polonia Świdnica

WKS Śląsk Wrocław

1 KS Ślęza Wrocław

GKS Kamień

APN Talent Trzebnica

Początek turnieju o godz. 12:00 w Świdnicy.

TURNIEJOWA LIGA ŻAKÓW – Prochowice, 25.04.2021

Na turniej przeciwko chłopcom z rocznika 2012 udadzą się nasze najmłodsze adeptki futbolu pod wodzą trenerki Karoliny Kaźmierskiej. Turniej Ligi Żaka rozegrany zostanie na obiekcie Prochowiczanki w Prochowicach. W turnieju wezmą udział zespoły:

Iskry Księginice

Górnika Lubin

Sparty Rudna

Prochowiczanki Prochowice

Początek turnieju o godz. 12:00 w Prochowicach.

TURNIEJ STREFOWY KLUBOWYCH MISTRZOSTW POLSKI – Częstochowa, 25.04.2021

Niewątpliwie najwięcej emocji towarzyszyć nam będzie podczas niedzielnego turnieju naszych młodziczek. Podopieczne trenera Damiana Rynio udadzą się do Częstochowy na Półfinał Strefowy Mistrzostw Polski Młodziczek U13. Jest to pierwszy turniej tej rangi wywalczony po zdobyciu Vice-Mistrzostwa Dolnego Śląska w krótkiej historii naszego Klubu. Wierzymy i mocno trzymamy kciuki za dobry występ naszych młodziczek i przywiezienie z Częstochowy awansu do kolejnej rundy Mistrzostw Polski.

Harmonogram gier jest następujący:

10:00 UKS SMS Łódź – SKRA Częstochowa

10:40 FEMGOL LUBIN – Unia Opole

11:40 SKRA Częstochowa – Unia Opole

12:20 UKS SMS Łódź – FEMGOL LUBIN

13:20 FEMGOL LUBIN – SKRA Częstochowa

14:00 Unia Opole – UKS SMS Łódź

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *